ZMĚNA JE VÝHRA

Trpí vaše kuchyň přetékajícími šuplíky, přeplněnou pracovní plochou a nedostatkem místa? Máte pocit, že se nervově zhroutíte, když se marně snažíte vyndat z linky hrnec nebo pánev? Už dál nesnesete pohled na tu nezmenšující se hromadu špinavého nádobí?
Tak to nadešel ten správný čas na změnu.

Možná jste při svém minimalistickém tažení bytem byli již úspěšní v ložnici či ve svém šatníku, ale se změnou kuchyně stále otálíte. Možná podvědomě cítíte, že to je tvrdý oříšek, na kterém byste si mohli vylámat zuby a proto změnu odkládáte.
Ano, váš instinkt je správný – tato proměna nebývá jednoduchá, rychlá a bezbolestná. Proto také kuchyň zůstává poslední zatvrzelou baštou, kolem které minimalismus pouze krouží, ale plnou silou udeřit, se ostýchá.

Ať už jste stoupenci minimalismu anebo jen potřebujete anarchii v kuchyni přetavit v trvalý řád, jste tu správně…

Přechod z běžné kuchyně na kuchyň minimalistickou vám může výrazně zjednodušit život. Po organizovaném útoku na kuchyňské skříňky a police již nebudete muset přemýšlet nad tím, kde co máte. Nebudete ztrácet čas bezvýsledným hledáním. Přestanete improvizovat. Nastolíte pořádek. Chaos se změní v řád.

Pokud se rozhodnete pro změnu, gratuluji vám, je to dobrá volba.
Funkční kuchyň bez nepořádku mám už víc jak 15 let, takže vím, o čem mluvím…:)

Připravte se však na to, že přechod na minimalistickou kuchyň není odpolední procházka růžovou zahradou, ale dlouhý výlet do kopce plný dobrodružství.
Pojďte, společně ten vrchol zdoláme…